ua ru
(067) 69-65-031, (066) 85-87-333
Передзвоніть мені

Комп'ютерна машинна вишивка

машинна вишивка на замовлення

Компанія «ПАКОТЕК» пропонує
комп'ютерну машинну вишивку
на текстильній продукції:

машинна вишивка компютерна вишивка логотип вишивка компютерна вишивка на тканині

Зробіть замовлення прямо зараз Замовити

Технологічний процес машинної вишивки:

Ціна вишивки визначається величиною тиражу, кількістю кольорів, кількістю стібків, технологічністю і трудомісткістю виготовлення.

Для визначення вартості вишивки потрібно:

Для точного розрахунку вартості вишивки зверніться безпосередньо до менеджера.

Вимоги до макетів для вишивки:

Основні переваги машинної вишивки

Однією з сучасних технологій нанесення зображення на текстиль є машинна вишивка. Вона використовується для створення малюнка або логотипу на футболках, кепках, спецодязі, фартухах і інших елементах гардеробу. Зробити машинну вишивку дозволяє спеціальне обладнання, за допомогою якого вдається створити окрему програму для кожного малюнка. Завдяки ряду переваг, такий вид нанесення стає все більш популярним. Використовується він як для індивідуальних замовлень одягу в одному екземплярі, так і для масового нанесення, наприклад, на корпоративну форму.

Якими перевагами володіє комп'ютерна вишивка на тканині?

  1. Нанесене зображення за допомогою машинної вишивки відрізняється особливою зносостійкістю. Особливо це важливо для речей, які піддаються частим механічним впливам, наприклад, прання або прасування. Це, безсумнівно, щоденна форма для персоналу. Якщо для нанесення логотипу буде використовуватися комп'ютерна вишивка, то можете бути впевнені, що фірмовий знак залишиться яскравим і насиченим.
  2. Найчастіше машинна вишивка використовується для зображень складної форми. Яким би хитромудрим не був малюнок або логотип, за допомогою комп'ютерної вишивки вдасться перенести його на текстиль максимально правдоподібно.
  3. Багата колірна гамма і особлива насиченість відтінків - ось один з найважливіших плюсів машинної вишивки. Особливо це необхідно для логотипів, де важливо використовувати виключно фірмові кольори.
  4. Оперативність нанесення. Сучасна технологія машинної вишивки дозволяє наносити зображення швидко і у великих кількостях.
  5. Машинна вишивка на одязі виглядає більш презентабельно, ніж звичайна друк. Це важливо, якщо Ви хочете отримати оригінальну річ або підвищити імідж компанії серед партнерів або клієнтів.

Що робити, якщо потрібна машинна вишивка на замовлення?

Відповідь проста - звернутися до професіоналів компанії «Пакотек». Щоб замовити вишивку немає необхідності їхати до нас. Ви можете просто відправити макет малюнка на електронну адресу. Ваше замовлення буде виконано, і в найкоротші терміни відправлено в будь-яку точку України: Київ, Львів, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Івано-Франківськ та ін. Ми працюємо як з корпоративними замовленнями, так і з клієнтами, які хочуть отримати ексклюзивну футболку в єдиному екземплярі. У разі необхідності менеджер допоможе розрахувати вартість машинної вишивки. Використовуємо тільки професійне обладнання та якісні матеріали, щоб створювати унікальні речі.

Замовити
Зворотній звязок
X
Зворотній звязок
З вами зв'яжуться
найближчим часом