ua ru
(067) 69-65-031, (066) 85-87-333
Передзвоніть мені

Комп'ютерна машинна вишивка

машинна вишивка на замовлення

Компанія «ПАКОТЕК» пропонує
комп'ютерну машинну вишивку
на текстильній продукції:

машинна вишивка компютерна вишивка логотип вишивка компютерна вишивка на тканині

Зробіть замовлення прямо зараз Замовити

Технологічний процес машинної вишивки:

Ціна вишивки визначається величиною тиражу, кількістю кольорів, кількістю стібків, технологічністю і трудомісткістю виготовлення.

Для визначення вартості вишивки потрібно:

Для точного розрахунку вартості вишивки зверніться безпосередньо до менеджера.

Вимоги до макетів для вишивки:

Головні переваги машинної вишивки

Однією з сучасних технологій нанесення зображення на текстиль є машинна вишивка. Вона використовується для створення малюнка або логотипу на футболках, кепках, спецодязі, фартухах і інших елементах гардеробу. Виконати машинну вишивку дозволяє спеціальне обладнання, за допомогою якого вдається створити окрему програму для кожного малюнка. Завдяки ряду переваг, такий вид нанесення стає все більш популярним. Використовується він як для індивідуальних замовлень одягу в одному екземплярі, так і для масового нанесення, наприклад, на корпоративну форму.

Якими головними перевагами володіє комп'ютерна вишивка на тканині?

  1. Нанесене зображення за допомогою машинної вишивки відрізняється особливою зносостійкістю. Особливо це важливо для речей, які піддаються частим механічним впливам, наприклад, прання чи прасування. Це, безсумнівно, щоденна форма для персоналу. Якщо для нанесення логотипу буде використовуватися комп'ютерна вишивка машинна, то можете бути впевнені, що фірмовий знак залишиться яскравим і насиченим. Навіть після багаторазових циклів прання, логотип буде презентабельно відображати назву компанії.
  2. Найчастіше вишивка комп'ютерна використовується для зображень складної форми. Яким би замислуватим не був малюнок або логотип, за допомогою комп'ютерної вишивки вдасться перенести його на текстиль максимально правдоподібно. А завдяки сучасному обладнанню вдається відтворювати і наносити на тканину логотипи особливо складних форм з хитромудрими вигинами і численними елементами.
  3. Багата колірна гамма і особлива насиченість відтінків - ось один з найважливіших плюсів машинної вишивки. Особливо це необхідно для логотипів, де важливо використовувати виключно фірмові кольори. Устаткування дозволяє використовувати нитки різної щільності і різного типу (віскоза, поліестер, металізована нитка), завдяки чому вдається досягти відмінних результатів.
  4. Оперативність нанесення. Сучасна технологія машинної вишивки дозволяє наносити зображення швидко і у великих кількостях. Тому клієнти можуть замовити машинну вишивку навіть в тому випадку, якщо вироби потрібні їм терміново. Замовлення виконуються в найкоротші терміни.
  5. Комп'ютерна вишивка на одязі виглядає більш презентабельно, ніж звичайний друк. Це важливо, якщо Ви хочете отримати оригінальну річ або підвищити імідж компанії серед партнерів або клієнтів. З одного боку, на послугу машинна вишивка ціна вища, ніж на інші типи друку. А з іншого - такі предмети мають кращу зносостійкість довший термін експлуатації і стають символом високого іміджу компанії.

Що робити, якщо потрібна машинна вишивка на замовлення?

Відповідь проста - звернутися до професіоналів компанії «Пакотек». Щоб замовити машинну вишивку немає необхідності їхати до нас. Ви можете просто відправити макет малюнка на електронну адресу. Ваше замовлення буде виконано, і в найкоротші терміни відправлене в будь-яку точку України: Київ, Львів, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ужгород, вінниця та ін. Ми працюємо як з корпоративними замовленнями, так і з клієнтами, які хочуть отримати ексклюзивну футболку в єдиному екземплярі. У разі необхідності менеджер допоможе розрахувати вартість машинної вишивки і проконсультує по всіх питаннях. Використовуємо тільки професійне обладнання та якісні матеріали, щоб створювати унікальні речі, які будуть приносити особливе задоволення своїм власникам.

Замовити
Зворотній звязок
X
Зворотній звязок
З вами зв'яжуться
найближчим часом