Комп'ютерна машинна вишивка

машинна вишивка на замовлення

Компанія «ПАКОТЕК» пропонує
комп'ютерну машинну вишивку
на текстильній продукції:ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ


машина вишивка комп'ютерна вишивка логотип вишивка компютерна вишивка на ткани машина вишивкаа - 1 комп'ютерна вишивка - 1 логотип вишивка - 1 комп'ютерна вишивка на ткани - 1 машина вишивка - 2 комп'ютерна вишивка - 2 логотип вишивка - 2 комп'ютерна вишивка на ткани - 2 машина вишивка - 3 комп'ютерна вишивка - 3 логотип вишивка - 3

Зробіть замовлення прямо зараз Замовити
КЛІКАЙ ТУТ
ВАРІАНТИ ОДЯГУ І КЕПОК

Технологічний процес машинної вишивки:

Ціна вишивки визначається величиною тиражу, кількістю кольорів, кількістю стібків, технологічністю і трудомісткістю виготовлення.

Для визначення вартості вишивки потрібно:

Для точного розрахунку вартості вишивки зверніться безпосередньо до менеджера.

Вимоги до макетів для вишивки:

Головні переваги машинної вишивки

Однією з сучасних технологій нанесення зображення на текстиль є машинна вишивка. Вона використовується для нанесення малюнка або логотипу на футболку, плаття, кепку, спецодяг, фартухи та інші елементи гардеробу. Виконати машинну вишивку дозволяє спеціальне обладнання, за допомогою якого вдається створити окрему програму для кожного малюнка. Завдяки ряду переваг, такий вид нанесення стає все більш популярним. Використовується він як для індивідуальних замовлень одягу в одному екземплярі, так і для масового нанесення, наприклад, на корпоративну форму.

Якими головними перевагами володіє комп'ютерна вишивка на тканині?

  1. Нанесене зображення за допомогою машинної вишивки відрізняється особливою зносостійкістю. Це варто врахувати, якщо ви друкуєте на речах, які часто піддаються механічним впливам (наприклад, перуться). Це, безсумнівно, щоденна форма для персоналу зі сфери обслуговування. Якщо для нанесення логотипу буде використовуватися комп'ютерна машинна вишивка, то фірмовий знак залишиться яскравим, насиченим, оригінальним. Навіть після багаторазових циклів прання логотип буде презентабельно відображати назву компанії.
  2. Найчастіше машинна вишивка на замовлення використовується для зображень складної форми. Яким би складним не був малюнок або логотип, за допомогою комп'ютерної вишивки вдасться перенести його на текстиль максимально правдоподібно. А завдяки сучасному обладнанню вдається відтворювати і наносити на тканину логотипи особливо складних форм з хитромудрими вигинами і численними елементами.
  3. Багата колірна гамма і особлива насиченість відтінків - ось один з найважливіших плюсів машинної вишивки. Особливо це необхідно для логотипів, де важливо використовувати виключно фірмові кольори. Устаткування дозволяє використовувати нитки різної щільності і різного типу (віскоза, поліестер, металізована нитка), завдяки чому вдається досягти відмінних результатів.
  4. Оперативність нанесення. Сучасна технологія машинної вишивки дозволяє наносити зображення швидко і у великих кількостях. Тому клієнти можуть замовити машинну вишивку навіть в тому випадку, якщо вироби потрібні їм терміново. Замовлення виконуються в найкоротші терміни.
  5. Комп'ютерна вишивка на одязі виглядає більш презентабельно та ефектно, ніж звичайний друк. Це важливо, якщо ви хочете отримати оригінальну річ або підвищити імідж компанії серед партнерів або клієнтів. З одного боку, на послугу машинна вишивка ціна вища, ніж на інші типи друку. А з іншого - такі предмети мають кращу зносостійкість, довший термін експлуатації і стають символом високого іміджу компанії.

Що робити, якщо потрібна машинна вишивка на замовлення?

Відповідь проста - звернутися до професіоналів компанії «Пакотек». Місце, де виконується машинна вишивка – Львів. Проте, щоб замовити послугу, немає необхідності їхати до нас. Ви можете просто відправити макет малюнка на електронну адресу. Ваше замовлення буде виконано і в найкоротші терміни відправлене в будь-яку точку України: Київ, Львів, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця тощо. Ми працюємо як з корпоративними замовленнями, так і з клієнтами, які хочуть отримати ексклюзивну футболку в єдиному екземплярі. У разі необхідності менеджер допоможе розрахувати вартість машинної вишивки і проконсультує по всіх питаннях. Використовуємо тільки професійне обладнання та якісні матеріали, щоб створювати унікальні речі, які будуть приносити особливе задоволення своїм власникам.

Замовити
Зворотній звязок
X
Зворотній звязок
З вами зв'яжуться
найближчим часом