ВИГОТОВЛЕННЯ ПРАПОРІВ

Компанія Пакотек виготовляє прапори любих розмірів та форм використовуючи спеціальні види тканин: атлас, прапорну сітку, королівський шовк та габардин. Ми використовуємо спеціальні пігментні фарби, що забезпечують стійкість до прання та стійкість до механічних пошкоджень. Гарантія – 5 років!

Ефективний вид реклами – прапори з логотипом

Рекламні прапори на стовпах - один з найпростіших, але водночас дуже ефективний спосіб реклами. Вони є частиною фірмового стилю, призначені як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання. Правильно розміщений рекламний прапор та правильно підготовлений дизайн допомагають привернути увагу та зробити вас помітним. Якщо вас цікавить послуга виготовлення прапорів, то ми пропонуємо якісний друк та оперативне виконання будь-яких замовлень.

Чому виготовлення прапорів з логотипами популярна послуга?

Представляючи свою компанію, ви, мабуть, знаєте, що іноді перше враження є найважливішим. Клієнти зазвичай в перші секунди звертають увагу на те, чи є повідомлення, представлене вашою компанією, розбірливим, зрозумілим і дозволяє їм з’ясувати, чим займається ваша компанія та на чому вона спеціалізується. Це і є причиною, чому друк прапорів є рішенням, яке користується незмінним інтересом. Цей унікальний носій інформації дозволяє розмістити обране вами повідомлення таким чином, щоб ефективно привернути увагу потенційних клієнтів. Практично, прапор на замовлення з лого є можливістю для одержувача дізнатись про те, що може запропонувати ваша компанія. І неважливо, це потенційний клієнт чи діловий партнер.

Переваги прапорів з логотипами

Рекламні прапори мають багато переваг:

Усі ці переваги роблять прапори надзвичайно ефективним каналом для залучення уваги, про що свідчить величезне зростання популярності за останні кілька років.

Типи рекламних прапорів

Вкладаючи гроші у рекламні матеріали, ви, мабуть, хочете, щоб вони приносили результати кілька разів, і не лише під час однієї події чи заходу. Рекламні прапори - це носій інформації, який можна використовувати багато разів, на відміну від листівок або плакатів. Матеріали, що використовуються для виробництва прапорів, якісні фарби для нанесення зображення чудово працюватимуть на відкритих територіях, коли вони піддаються дії зовнішніх умов. Гарантія на вироби – 5 років. Прикладом можуть бути прапори на щоглі, які можуть ефективно прикрасити штаб-квартиру вашої компанії. Залежно від ваших потреб, можна замовити прапор з логотипом різного розміру та форми. Менші типи рекламних прапорів будуть дуже добре працювати в приміщенні під час виставок, ярмарків або в магазинах. Візуальне повідомлення, яке виділяється серед конкурентів, має вирішальне значення, якщо ви хочете, щоб ваша компанія з’явилася у свідомості аудиторії. Різні типи рекламних прапорів, які ви можете застосувати, - чудовий спосіб зробити це.

Компанія «Пакотек» пропонує друк прапорів різних розмірів, односторонній та двосторонній. Доставка замовлень всією Україною: Львів, Київ, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк та ін.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

  1. допоможемо із підготовкою макету до друку;
  2. допоможемо із підбором матеріалу;
  3. якісне виготовлення прапора на сучасному обладнанні;
  4. замовлення виконаємо у домовлений із Вами термін.
ВАРТІСТЬ ПРАПОРУ
Розмір прапора (мм) Односторонній друк Двосторонній друк
700 х 1100 240 382
900 х 1350 378 604
1000 х 1500 465 744
1200 х 1800 670 1072
1400 х 2100 912 1458
Зворотній звязок
X
Зворотній звязок
З вами зв'яжуться
найближчим часом