ua ru
(067) 69-65-031, (066) 85-87-333
Передзвоніть мені


Якщо Вам потрібний надрукувати повноколірне зображення чи фотографію на замовлення, то все необхідне Ви знайдете в компанії «Пакотек». Ми пропонуємо тільки якісну продукцію і якісний друк логотипів, емблем, картинок або фотографій.

ВАРТІСТЬ ЦИФРОВОГО ДРУКУ НА БІЛИХ І СВІТЛИХ ВИРОБАХ

ФОРМАТ А5
21x15 см
A4
30x21 см
A3
42x30 см
ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ФОРМАТУ ДРУКУ
ЦІНА, ГРН/ШТ 90 130 180

*Ціни вказані за 1 штуку (прінт)

*Ціни друку оптового замовлення просимо уточняти у менеджера.


Зробіть замовлення прямо зараз Замовити

Вимоги до макетів:

Растрові макети:

Векторні макети:

Індивідуальні принти на одязі - цифровий друк на футболках та інших текстильних виробах

Цифровий друк на футболках часто ще називається DTG (Direct to Garment). Це сучасний метод друку на текстилі, наприклад, на футболках - білих, чорних чи кольорових. Цей метод дозволяє створити барвистий фотореалістичний принт з тінями, півтонами, тональними переходами. DTG друк на футболках схожий на струменевий принтер, однак друкуючі головки і, перш за все, чорнило сильно модифіковані та адаптовані для друку на тканинах. Два основних елементи принтера: платформа, транспортуючий носій, який ми хочемо надрукувати, і згадані чорнила. Останні спеціально розроблені для поглинання волокном тканини, на яку наноситься малюнок.

Цифровий друк на футболках - техніка, яку ми використовуємо для друку

Основною перевагою друку DTG є відсутність витрат, пов'язаних з підготовкою друку, і можливість негайного, прямого друку. До недоліків відносяться важкі в обслуговуванні принтери, які можуть засмічуватись чорнилом. Однак маючи величезний досвід в роботі з обладнанням, нашим фахівцям вдається відтворювати зображення, що повністю повторюють оригінал.

Технологія прямого цифрового друку DTG дозволяє на практиці створювати докладні повнокольорові малюнки, використовуючи тільки одну деталь для кожного кольору підкладки. Фотодрук на футболках дає можливість створювати будь-яку кількість відбитків одного малюнка або робити відбиток з іншим малюнком. У цьому варіанті не відображаються фіксовані витрати на запуск виробництва у вигляді підготовки матриці, як у випадку з популярною технологією трафаретного друку.

Машина просто друкує будь-яке зображення - просто так! Відбитки є гнучкими і приємними на дотик, вони не створюють товстого, неприємного шару, що характерно для трафаретного друку.

Порівняння друку DTG з іншими методами

Це відносно нова технологія (кілька років на ринку), яка у багатьох відношеннях випереджає інші способи друку на футболках. На відміну від трафаретного друку, нам не потрібно готувати дорогу матрицю, ми можемо друкувати тональні переходи (градієнти) без будь-яких проблем і без впливу на кінцеву вартість продукту. Ми друкуємо всі кольори одночасно, що означає відсутність потенційних зрушень, як у випадку з іншими технологіями. У трафаретного друку кількість кольорів збільшує ціну (для кожного кольору потрібно підготувати матрицю). Трафаретний друк може виявитися більш рентабельним в порівнянні з DTG, але тільки з дуже великими входами і простими відбитками. Якщо ж потрібні футболки з фото на замовлення або товари з іншими складними кольоровими зображеннями, то цифровому друку немає кращих.

Іншою технологією маркування може бути фольга або флекс. Цей метод дозволяє робити відносно недороге маркування з невеликою кількістю деталей, але фольга притискається до тканини і має різну товщину. Більш того, пресована плівка менш довговічна, ніж цифровий друк на футболках (Київ та інші населені пункти України переконалися в цьому).

Ще один варіант - термоперенос - він дозволяє друкувати з високою якістю, але друк дуже тривалий і зображення руйнується після декількох прань.

Підсумок

Чому DTG друк?

Що варто знати:

Зворотній звязок
X
Зворотній звязок
З вами зв'яжуться
найближчим часом