Пошиття робочого одягу та спецодягу на замовлення

Для створення іміджу компанії важливий кожний нюанс. Починаючи від якості послуг та товарів, і закінчуючи підбором персоналу. Від кваліфікації співробітників залежить не тільки робочий процес, а й загальне враження від торгової марки. Кожний працівник є обличчям компанії. Саме тому так важливо замовити пошиття робочого одягу, яка згодом стане візитною карткою Вашої фірми.

Спецодяг використовується співробітниками багатьох сфер діяльності:

Якщо Вам потрібний спецодяг на замовлення, то все необхідне Ви знайдете в компанії «Пакотек». Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, що відповідає встановленим нормам.

Окремо варто виділити такі властивості спецодягу від «Пакотек»:

  1. Висока якість матеріалів. Оскільки працівник носить робочу форму практично щодня, важливо, щоб спецодяг під замовлення був зручним, пошитим із якісних матеріалів.
  2. Важливим критерієм вибору одягу є і його міцність і довговічність. Ідеально, якщо після багаторазового прання він не втратить свій привабливий зовнішній вигляд, не вигорить під впливом сонячних променів (спецодяг часто використовується співробітниками для проведення робіт на вулиці), не розтягнеться і не полиняє.
  3. Пропонуємо пошити спецодяг на замовлення різних фасонів і розмірів. Для корпоративних клієнтів виготовляємо спецодяг індивідуальних фасонів з нанесенням логотипів або фірмової символіки.

Приймаємо замовлення на пошиття спецодягу на замовлення з будь-якого міста України: Київ, Львів, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Івано-Франківськ та ін. Ціна пошиття залежить від кількості і складності фасону. Доставка здійснюється транспортними компаніями України в зручний для Вас час. Якщо Вас цікавить більш детальна інформація, Ви знайдете її на нашому сайті. Також можете звернутися до нас по телефону або відправити лист на електронну пошту. Менеджер з задоволенням надасть відповіді на всі запитання.

Замовити
Зворотній звязок
X
Зворотній звязок
З вами зв'яжуться
найближчим часом