СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ і БРЕНДУВАННЯ СУВЕНІРІВ

брендування сувенірів - 4
брендування сувенірів - 5

Наша компанія пропонує сувенірну продукцію із нанесенням Вашого логотипу чи символіки на флешки, повербанки, портативні колонки, термочашки, металеві пляшки, термоси, ручки, брелки та запальнички, блокноти та щоденники, чохли. Ми здійснюємо Уф-друк і тамподрук практично на будь-якому виробі. Гарантія – 2 роки!

ГАДЖЕТИ ТА СУВЕНІРИ ТУТ

Сувенірна продукція з логотипом – актуальний канал реклами

Сувенірна продукція – це ще один дієвий канал залучення уваги аудиторії, реклами вашого бренду не лише серед потенційних покупців, а й ділових партнерів. Використовується брендована продукція працівниками в бек офісі, менеджерами при роботі з клієнтами, на виставках, у магазинах тощо. Спектр застосування є дуже широким.

Де може бути використана орендована сувенірна продукція

  1. У якості реклами вашого бренду. Найчастіше таку продукцію дають клієнтам під час ділових зустрічей, у якості невеликого презенту на виставках. Найпопулярнішими категоріями є ручки, флешки, запальнички, пляшки для води, парасолі, брелки тощо. Таким чином, навіть, якщо під час презентації клієнт не прийняв кінцевого рішення про співпрацю, ручка на столі з вашим лого чи інша сувенірна продукція будуть нагадувати про вашу цікаву пропозицію.
  2. У якості подарункової продукції працівникам компанії. До річниці заснування бренду, професійного свята, Нового року, як доповнення до більш дорогого подарунку - сувенірна продукція з логотипом завжди буде актуальною.
  3. Як рекламна продукція для використання у офісах, конференц-залах, на об’єктах обслуговування. Зазвичай, це колонки, повербанки, рулетки для заміру, блокноти, записники, попільнички тощо.
  4. Як додаток до придбаного товару або договору про надання послуг. Телекомунікаційні компанії, інтернет-магазини, точки продажів у торгових центрах часто використовують такий хід, щоб додатково прорекламувати бренд. У цьому випадку сувенірна продукція слугує нагадуванням про успішність покупок.

Виготовлення сувенірної продукції в Україні

Якщо ви шукаєте надійного партнера, де можна замовити брендовану продукцію, то ми до ваших послуг. Наша компанія «Пакотек» пропонує сувенірну продукцію із нанесенням вашого логотипу чи символіки на флешки, повербанки, портативні колонки, термочашки, металеві пляшки, термоси, ручки, брелки та запальнички, блокноти та щоденники, чохли. Перелік категорій доступний на сайті Ми здійснюємо Уф-друк і тамподрук практично на будь-якому виробі. Зображення не стираються, не вигорають. Саме тому на них даємо гарантію – 2 роки! Виконуємо замовлення будь-яких об’ємів. Доставка можлива всією Україною - Львів, Київ, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк та ін. У Львові можливий самовивіз.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

  1. брендування сувенірів - 6Допоможемо із підготовкою макету до друку. Це беремо на себе;
  2. брендування сувенірів - 7Можливість виконання ЗРАЗКА;
  3. брендування сувенірів - 8Неповторна якість нанесення на Вашу продукцію із градієнтами та деталізацією дрібних деталей ;
  4. брендування сувенірів - 9замовлення виконаємо у домовлений із Вами термін.
ВАРТІСТЬ ДРУКУ НА СУВЕНІРНІЙ ПРОДУКЦІЇ
Кількість 10 шт 20 шт 30 шт 50 шт 100 шт
Друк на ручках - 20 17 14 9
Друк на флешках - 22 19 16 11
Друк на Power bank, до 20 см2 45 37 34 30 25
Друк на термосах/флягах, до 20 см2 70 50 47 40 30
Друк на щоденниках А5, до 30% задруку 70 60 55 48 40
Зробіть замовлення прямо зараз Замовити 0979993768

ПРИКЛАДИ РОБІТ

брендування сувенірів - 10 брендування сувенірів - 11 брендування сувенірів - 12 брендування сувенірів - 13 брендування сувенірів - 14 брендування сувенірів - 15 брендування сувенірів - 16 брендування сувенірів - 17 брендування сувенірів - 18 брендування сувенірів - 19
Зворотній звязок
X
Зворотній звязок
З вами зв'яжуться
найближчим часом