fbpx

ДРУК ПРАПОРІВ

ДРУК ПРАПОРІВ
18 Травня, 2022 admin
Рекламні прапори на стовпах – один з найпростіших, але водночас дуже ефективний спосіб реклами. Вони є частиною фірмового стилю, призначені як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання. Правильно розміщений рекламний прапор та правильно підготовлений дизайн допомагають привернути увагу та зробити вас помітним.

Для кого підходить використання прапорів:

  • державні установи;
  • військові та спортивні організації;
  • міжнародний та вітчизняний бізнес;
  • для проведення акцій, фестивалів, пробігів та походів.

Переваги прапорів з логотипами:

 • їх легко встановити;
 • на прапор на замовлення можна нанести будь-яку графіку;
 • можливість задати будь-яку форму та розмір;
 • універсальність використання: від спортивних, військових до брендових прапорів.
Усі ці переваги роблять прапори надзвичайно ефективним каналом для залучення уваги, про що свідчить величезне зростання популярності за останні кілька років.

На яких тканинах друкуються прапори:

  • прапорна тканина (найпоширеніший матеріал для виготовлення прапорів, що дозволяє розвиватися прапору на вітрі);
  • нейлон;
  • атлас (кабінетний варіант);
  • габардин.

Основні розміри прапорів:

 • 700 * 1100 мм;
 • 900 * 1350 мм;
 • 1000 * 1500 мм;
 • 1200 * 1800 мм;
 • 1400 * 2100 мм.
ВАРТІСТЬ ВИГОТОВЛЕННЯ ПРАПОРУ
Розмір прапора (мм) Односторонній друк Двосторонній друк
700 х 1100 380 570
900 х 1350 560 820
1000 х 1500 680 980
1200 х 1800 950 1390
1400 х 2100 1260 1860

У таблиці представлені базові ціни на найбільш популярні розміри прапорів і не включають у себе індивідуальні знижки або знижки на велику кількість замовлень. Розмір прапору може бути будь-яким. Оцінка розробки дизайну буде проведена окремо.

Ціна вказана за 1 шт. в грн. із врахуванням прапорної тканини та пошиття на древко чи вудочку;

Можливе набиття люверсів та пошиття кишень під потреби замовника; Розробка дизайну оцінюється окремо.

Приклади одностороннього і двостороннього друку

Приклад_1_друк (1)
Приклад_2_друк
Друк на прапорах на замовлення від компанії Пакотек
Виготовлення прапорів на замовлення для зовнішнього та внутрішнього застосування оптом – простий та дуже ефективний метод реклами. Носії інформації (з логотипом чи без), зроблені з тканинного матеріалу, можуть легко стати частиною фірмового стилю. В залежності від виду, прапори з друком в Україні активно використовуються: – на виставках; – на семінарах; – під час нарад; – для влаштування промо-акцій; – для масового використання в інших випадках.
Прапори на замовлення обираються для друку державної
символіки та є актуальними під час різноманітних заходів політичного, рекламного чи іншого характеру. Десятки тисяч організацій замовили прапори за доступною ціною з метою привернення до себе уваги широкого загалу. Вони зуміли зацікавити аудиторію та створити в неї потрібний настрій.

Особливості друку прапорів

Який матеріал використовується для виготовлення прапорів та нанесення друку на замовлення? Це синтетичні тканини. Їх обирають з урахуванням умов майбутнього використання.
Найчастіше зображення наносять за допомогою сублімаційного друку. Вплив високої температури сприяє переходу барвника із рідкого в газоподібний стан. Волокна поглинають фарбу і сприяють формуванню чіткого та яскравого зображення. Воно зносостійке й довговічне. Готові прапори не потребують складного догляду. Їх можна
прати та замовляти для довготривалого використання. Послуга «друк прапорів на замовлення» в Пакотек передбачає друк односторонній та двосторонній. В першому випадку нанесення фарби відбувається тільки на одну сторону, та вона гарно зафарбовує волокна, тож тильна сторона також виглядає наче пофарбована, хоча і є трохи світлішою. Двосторонній же друк дозволяє зробити полотно з логотипом чи іншим зображенням однаково яскравим з обох боків.
Замовляйте виготовлення прапорів за доступною ціною, щоб оперативно отримати вироби з нанесенням зображення для досягнення поставлених цілей і задач. Оберіть розмір прапора та тканину, визначіться з видом друку та натисніть «Замовити». В спеціальну форму варто внести свої побажання і контактну інформацію, щоб менеджер компанії зв’язався за вами для обговорення умов майбутньої співпраці. Практикуємо індивідуальний підхід, тож кожен клієнт Пакотек буде задоволений запропонованими умовами та вартістю послуг.