fbpx

ВИШИВКА ШЕВРОНІВ

ВИШИВКА ШЕВРОНІВ
14 Лютого, 2022 admin
Виготовляємо шеврони для комерційних, державних, військових та рекламних структур. Нашивки можуть замовити приватні особи для ідентифікації працівників на робочому місці або їх визначення до тієї чи іншої групової приналежності. Наша компанія виготовляє шеврони для дитячих спортивних організацій, дошкільних закладів та шкіл.
Мінімальний тираж – 20 шт.
Гарантія: термін “життя” самого виробу на якому буде кріпитися шеврон

Переваги замовлення шевронів у нашої компанії:

 • виробничі потужності дозволяють виготовляти великі тиражі
 • адаптація Ваших файлів під вишивку, для отримання якісного шеврона
 • Ви замовляєте виготовлення шевронів у виробника – без посередників

Для розрахунку ціни враховуємо:

 • Площа вишивки
 • Тираж
 • Складність малюнка;
 • Кількість кольорів ниток, що використовуються для створення картинки;

Які є варіанти кріплення шевронів:

 • Термоплівка. Вишитий шеврон приклеюється на одяг за допомогою термострічки та гарячого преса. Може використовуватись для верхнього одягу, футболок, штанів.
 • Стрічка-липучка («велкро»). Вона призначена для багаторазової фіксації. Кріплення у вигляді велкро – скотчу можна використовувати для спортивних, рекламних логотипів.
 • Пришивання. Найнадійніший метод фіксації нашивки. Цей вид кріплення мають військові шеврони та емблеми держслужбовця. Пришивання можна здійснити вручну або за допомогою машинного стібка.

Для вибору кольору ниток ми пропонуємо каталог, в якому є зразки асортименту кольорів.

ГОТОВІ НАШИВКИ ТА ШЕВРОНИ У НАЯВНОСТІ

Шановні клієнти, Ви можете придбати уже готові комплекти нашивок, а саме:

 • Комплект нашивок “ЗСУ”
 • Комплект нашивок “Медик ЗСУ”
 • Комплект нашивок “ДПСУ”
 • Комплект нашивок “НГУ”
 • Комплект нашивок “ДСНС”
 • Комплекти нашивок для підняття духу
Нашивки виготовлені на липкій стрічці Velcro, чіпляються на м’яку частину для зручності та цілісності зберігання. Зроблено з якісних і сучасних матеріалів, що підвищують термін експлуатації. Постачаються у ПЕТ плівці на zip-замку.

Вимоги до файлів від клієнта:

Бажано наявність у замовника макету у векторному файлі у форматах PDF, EPS, CDR або AI. Нескладні макети переведемо у векторний формат нашою компанією безкоштовно. Для перетворення (“відмальовку”) складних макетів у векторні файли береться оплата відповідно до складності макета.

Які види вишивки ми застосовуємо для виготовлення шевронів:

 • Звичайна вишивка – без застосування спеціальних додаткових технік;
 • Об’ємна 3D Вишивка – для виготовлення використовується спеціальний матеріал-підкладка PUFFY (Паффі)
Вишивка шевронів на замовлення: особливості виготовлення
Що таке шеврон? Це вишитий знак чи символ, яким зазвичай прикрашають корпоративний одяг або уніформу. Раніше машинна вишивка шевронів цікавила виключно військових. Зараз же вона здійснюється на замовлення для різних компаній і є актуальною під час проведення рекламних заходів.
Машинна вишивка може обиратися для нанесення логотипів, відзнак, різної символіки. Нашивка виглядає дуже гарно та відмінно підходить для брендування одягу.
Виготовлення шевронів на замовлення передбачає декілька етапів. В першу чергу відбувається підготовка та узгодження макета із замовником. Після досягнення консенсусу, фахівець створює ескіз для вишивальної машини, а також задає параметри зображення. Після цього здійснюється безпосереднє виготовлення нашивки.
Тканина для машинної вишивки обирається відповідно до одягу, який буде прикрашений нашивкою. Шеровни зазвичай вишиваються на щільній матерії, в такому разі вони гарно тримають форму. Способи кріплення нашивки також варіюють.

Військові шеврони на замовлення

Компанія Пакотек виготовляє військові нашивки, що відповідають наявним потребам клієнта. Вони: – якісні; – зносостійкі; – мають зручне кріплення та доступну вартість. На військових шевронах зазначається інформація про вид військ і відомств. Вони замовляються оптом і відмінно доповнюють стандартизовану форму. З їх допомогою можна дізнатися звання та ім’я солдата, а також його групу крові. На нашивках зручно розміщувати герб чи прапор. Ви маєте змогу замовити від виробника машинні нашивки для військової форми чи форми охоронного агентства тощо. Ми здійснимо вишивку шевронів та доставимо готову роботу зручним для клієнта способом.

Переваги замовлення шевронів в Пакотек

Виготовляємо шеврони у Львові з доставкою по Україні. Вони будуть гарною рекламою та зручним способом для просування. Ваша компанія стане більш впізнаваною, а
бренд – популярнішим. Вишитий продукт має певні переваги. Він: – універсальний, бо здатен прикрасити будь-який одяг – футболки, кепки, худі, різноманітну уніформу; – довговічний – витримує багаторазове прання і не линяє, впродовж тривалого часу зберігає свій первозданний зовнішній вигляд; – чіткий та яскравий; – може бути виконаний на різних тканинах.
Які види вишивки ми застосовуємо для виготовлення шевронів в Україні? Пропонуємо на вибір два варіанти: звичайну та об’ємну вишивку. Готові шеврони мають різну форму – круглу, овальну, ромбоподібну тощо. Скористайтеся послугами компанії Пакотек, щоб оцінити всі переваги співпраці, в тому числі: – сучасні технології, які дозволяють досягти відмінного результату; новітнє потужне обладнання, що використовується для виготовлення великих партій; – можливість розробки та доопрацювання макетів під вишивку; – виробничі потужності, які дозволяють виготовляти великі тиражі; – доступні ціни. Щоб замовити виготовлення шевронів, скористайтеся спеціальною формою на сайті чи оберіть зворотний дзвінок, який дозволить поспілкуватися з представником компанії у зручний для вас час. Ви розкажете йому про наявні потреби, дізнаєтеся ціну та узгодите терміни виконання роботи.

Шеврони використовують на

З цим товаром купують

Цікавить співпраця?

ДІЗНАТИСЯ УМОВИ