fbpx

ДРУК І ВИШИВКА НА КЕПКАХ

ДРУК І ВИШИВКА НА КЕПКАХ
22 Листопада, 2022 admin
У нас можна замовити друк на кепках (бейсболках) або вишивку логотипів на кепках. Надрукувати на кепці ви можете свій логотип, напис чи фото. Кепки будуть надруковані за короткий термін і швидко доставлені вам по усіх регіонах України.
Ми надамо безкоштовну консультацію і відповімо на будь-які питання, що Вас цікавлять. Підберемо оптимальний метод друку індивідуально для замовлення кепок, а також безкоштовно доопрацюємо макет при необхідності.
Ми не шкодуємо сил і засобів, щоб досягти максимальної якості друку, тестуємо нашу продукцію, відповідаємо за кожен вироблений товар і допоможемо вирішити будь-яке питання, яке у вас виникне.

На яких частинах кепки можна друкувати або вишивати логотип:

ДРУК І ВИШИВКА НА КЕПКАХ 7
ВАРТІСТЬ НАНЕСЕННЯ ЛОГОТИПІВ НА КЕПКАХ, ФРОНТАЛЬНА ЧАСТИНА
Технологія ДРУК МАШИННА ВИШИВКА
Тираж / колірність 1 колір Повноколір 1 колір Повноколір (5 і більше кольорів)
50 шт 45 60 60 90
100 шт 35 50 50 80
200 шт 30 40 40 70
* Ціни вказані у грн./шт. * Друк здійснюємо від 1 шт., вишивку від 10 шт. Для детального розрахунку зверніться до менеджера.
Вишивка і друк на кепках в Україні
Кепки з логотипами, емблемами чи написами мають шалений попит і, на це є певні причини. Давно минув час, коли головні убори з козирком вважалися частиною екіпіровки спортсменів. Ні, про них не забули, та використовують тепер не тільки для захисту від сонця під час змагань. Бейсболка стала універсальною. Вона зручна, комфортна та яскрава, тому виглядає дуже привабливо, як для чоловіків, так і для жінок.
Кепки з логотипами чи зображеннями носять представники різних професій, адже вироби відмінно захищають від пилу та яскравого світла. Бейсболка з вишивкою практична, а ще – дуже стильна. Вона гарно довершує образ, забезпечуючи його цілісність. Нанесення принту робить стиль не менш унікальним, тож безліч компаній абсолютно зважено приймають рішення про замовлення вишивки або друку на кепках.

Коли та кому знадобиться друк на кепках

Бажаєте зробити незвичайний подарунок? Кепка з нанесенням зображення від Пакотек гарно підійде для презенту клієнтам або партнерам. Друк на бейсболці оптом можна обрати для створення незабутніх образів на весіллі, дівич-вечорі, професійних святах. Гарно оформлені вироби з козирками та принтом підкреслять приналежність людини до якоїсь групи: – спортсменів; – вболівальників; – автолюбителів тощо. Великим тиражем їх часто замовляють фірми і корпорації, які надають головні убори з логотипом співробітникам, щоб кожен із них відчув себе учасником професійної команди. Проте, вони відмінно підходять не тільки для підтримання колективного духу, але й використовуються для ідентифікації. Кепка з логотипом, слоганом, назвою бренду може бути частиною уніформи працівника мережі заправок, магазинів, різних служб. Вона дозволяє ідентифікувати співробітника компанії і захистити його від вітру та сонця на вулиці.
Головні убори з друком (як і з вишивкою) замовляють, щоб виділити членів груп, однодумців, представників журі. Вони стануть відзнакою, котра допоможе не втратити групу з поля зору під час виставки, тренінгу, спортивного
змагання. Кепки з друком – приємний сувенір, який можна отримати з доставкою, щоб згодом використати для маркетингових цілей. Власники фірм обирають їх для реклами та дарують клієнтам на виставках, святах і під час різних заходів.

Як замовити кепку з друком

Компанія Пакотек – організація, що використовує для своєї роботи сучасне обладнання, а також якісні та безпечні матеріали. Для нанесення принтів можемо обирати різні методи, наприклад: – термоперенесення, що відмінно підходить для створення повноколірних зображень; – флексодрук, який є оптимальним для передачі текстової інформації. Щоб замовити кепку з вишивкою або друком за доступною ціною, зазирніть до каталогу. В ньому ви зможете обрати кепки для чоловіків, жінок та дітей – різного кольору, щільності й дизайну, з сіткою чи без. Для оформлення замовлення достатньо натиснути «Залишити заявку» та заповнити всі необхідні поля, або скористатися «кнопкою зв’язку».

КАТАЛОГ КЕПОК

Цікавить співпраця? Залишайте заявку! Наші менеджери дадуть Вам відповіді на будь-які питання і допоможуть оформити замовлення.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ