fbpx

СУБЛІМАЦІЙНИЙ ДРУК

СУБЛІМАЦІЙНИЙ ДРУК
14 Лютого, 2022 admin
Метод сублімації використовується для друку текстильних матеріалах із вмістом не менше 50% синтетичних волокон та забезпечує високу зносостійкість, здатність зберігати колір навіть після великої кількості прань. Даний метод друку проводиться при високій температурі, завдяки цьому чорнило переходить у газоподібний стан і назавжди переноситься на поверхню.

Що виготовляють методом сублімації:

  • прапори та віндери (від 1шт) 
  • спортивну форму (футбольну, баскетбольну тощо) (від 10 комплектів)
  • бафи (від 20шт)
  • рюкзачки (від 20шт)
  • хустинки (від 20шт)
  • вимпели (від 10шт)
Гарантія: 40 циклів прання

Переваги сублімаційного друку на одязі:

  • Висока якість друку і насичена кольоропередача
  • зображення не відчувається на дотик
  • зображення не змивається із поверхні
  • Екологічність. У процесі використовуються барвники на водній основі, не здатні заподіяти шкоди здоров’ю людей та навколишньому середовищу.

Вимоги до файлів від клієнта:

Бажано наявність у замовника макету у векторному файлі у форматах PDF, EPS, CDR або AI. Нескладні макети переведемо у векторний формат нашою компанією безкоштовно. Для перетворення (“відмальовку”) складних макетів у векторні файли береться оплата відповідно до складності макета.
Сублімаційний друк на одязі та тканині – послуга від компанії Пакотек
Що являє собою сублімаційний друк? Це метод нанесення зображення на одяг, що передбачає нагрівання фарби, яка під впливом температури змінює свій стан з твердого в газоподібний. Після цього вона переноситься на тканину та глибоко проникає в неї. В результаті формується дуже стійке зображення.
Нанесення зображення за допомогою сублімаційного друку відбувається лише на одяг, пошитий зі штучних волокон. Також в складі матеріалу може бути присутньою бавовна (у невеликій кількості). Окрім цього варто врахувати, що найяскравіші принти можна отримати шляхом їх нанесення на світлу основу. Для друку використовуються спеціальні реактивні сублімаційні чорнила. Вони гарантують результат високої якості та конкурентоздатну ціну.
Виробничий процес передбачає наявність двох основних етапів. Спочатку логотип, принт або інше зображення друкується на тимчасовому носії.
З цією метою файл перегортають, щоб згодом перенести його на папір, що не здатний вбирати чорнило. З паперу його переносять на полотно. Для цього папір та тканину поєднують лицьовими сторонами і кладуть заготовку під прес. Тиск та висока температура сприяють переходу фарби до газоподібного стану. Вона проникає в волокна та надійно закріплюється на одязі.

Коли знадобиться сублімаційний друк на тканині

Сучасне устаткування дозволяє здійснювати нанесення принтів на замовлення на рулонні синтетичні матеріали: – атлас; – габардин; – прапорний шовк; – підкладку з поліестеру тощо. Сублімаційний друк на тканині на замовлення здійснюється для задоволення потреб швейної, текстильної і рекламної галузі. Його обирають для виробництва прапорів, вимпелів, POS – матеріалів, навіть рушників, штор і тканини. Також методом сублімації здійснюють друк на сумках, футболках, парасолях та безлічі інших виробів.
Тканина з унікальними зображеннями може бути використана для подальшого пошиву одягу, рекламних матеріалів, текстилю і т.п. Подібна послуга в Україні має
попит у дизайнерів, а також власників компаній, котрі бажають запровадити на підприємстві дрес-код чи одягнути співробітників на корпоратив у однаковий одяг.

Як замовити сублімаційний друк від Пакотек. Переваги технології

Компанія надає послуги нанесення сублімаційного друку, який користується попитом, адже має не тільки доступну ціну, а й безліч позитивних якостей. Завдяки сучасним технологіям формується яскраве зображення – складне та багатоколірне. Нанесенні фарби – екологічні, та окрім цього вони витримують багаторазове прання і є стійкими до вицвітання.
В Пакотек ви можете замовити сублімаційний друк на одязі чи тканині навіть дуже великою партією. Натисніть «Відправити заявку», щоб дізнатися вартість та умови співпраці, які підбираються індивідуально для кожного клієнта, враховуючи його потреби та об’єми замовлення. За необхідності підберемо інший метод друку та допоможемо доопрацювати макет.

Цим методом друку наносять зображення на

З цим товаром купують

Важливо: немає ідеального способу друку на всі випадки життя. Значення мають: деталі, бюджет, конкретний макет, технічні нюанси. Менеджери компанії Пакотек підберуть технологію друку під Ваше замовлення.

ДІЗНАТИСЯ УМОВИ