fbpx

ДРУК ВІНДЕРІВ

ДРУК ВІНДЕРІВ
18 Травня, 2022 admin
Віндер – система, що складається з легкого алюмінієвого флагштока, друкованого прапора та відповідної основи. Призначений для внутрішнього та зовнішнього використання. Найчастіше вибирається як рекламний засіб під час заходів, пляжних вечірок, а також на гірськолижних схилах. Прапор віндер заслужив популярність завдяки своїй легкості, простоті та швидкості монтажу і, перш за все, універсальності. Залежно від місця призначення прапорів вибирається відповідна основа/підставка.

Замовити віндер можна у багатьох популярних формах та розмірах. Ми пропонуємо три різні типи фігур:

  • Віндер «Стандарт/перо/крило».
  • Віндер «Крапля».
  • Віндер «Бриз».

Особливості і переваги наших віндерів:

  • телескопічна конструкція для простої і швидкої збірки без використання інструментів;
  • легка, портативна, міцна конструкція із скловолокна і алюмінія;
  • прапори виконані із високоякісної зносостійкої тканини європейського виробництва;
  • якісний друк на тканині забезпечує яскравість і стійкість зображення на тривалий термін експлуатації прапора.

Основні висоти віндерів:

 • 2,8 м;
 • 3,5 м;
 • 4,5 м;
 • 5,5 м;
ВІНДЕР “КРАПЛЯ”
Висота Розмір прапора Ціна конструкції з прапором
2,9 м 0,61 х 1,85 м 1638 грн
3,5 м 0,90 х 2,15 м 1890 грн
4,5 м 0,96 х 2,78 м 2808 грн
5,5 м 0,96 х 3,92 м 3507 грн
ВІНДЕР “СТАНДАРТ, КРИЛО, ПЕРО”
Висота Розмір прапора Ціна конструкції з прапором
2,9 м 0,63 х 2,14 м 1638 грн
3,5 м 0,63 х 2,60 м 1890 грн
4,5 м 0,80 х 3,23 м 2808 грн
5,5 м 0,90 х 4,17 м 3507 грн
ВІНДЕР “БРИЗ”
Висота Розмір прапора Ціна конструкції з прапором
2,7 м 0,75 х 2,20 м 2655 грн
3,3 м 0,75 х 2,65 м 3104 грн
4,3 м 0,75 х 3,50 м 3960 грн
Ціна вказана за 1 шт. в грн. Комплект включає: телескопічний флагшток зі скловолокна та алюмінію, чохол для транспортування, прапор з повнокольоровим фотодруком на прапорній сітці 110 г / кв.м. Розробка дизайну оцінюється окремо.

ДОДАТКОВО ДО МОБІЛЬНИХ ПРАПОРІВ:

Ціна – 2050 грн (для 8 кг, розмір 50*50 см) Ціна – 1250 грн (для 4 кг, розмір 30*30 см)

Підставка у вигляді залізної плити. Вагою 8 кг і 4 кг. Має 5 отворів, з них 4 для болтів, щоб кріпити до поверхні і 1 для штиря, на який встановлюється флагшток. Також може бути встановлено без кріплення на болти на будь-яку «відносно» рівну поверхню. Замість штиря можливо встановити РОТОР, за допомогою якого флагшток з прапором буде обертатися за напрямком вітру. 

Ціна – 1180 грн

Підставка хрестоподібна. За її допомогою флагшток можливо встановити на рівні поверхні і закріпити на 4 болта. Так само можлива установка підставки і флагштока з прапором без кріплення на болти в приміщенні або поза приміщенням при без вітряній погоді. Якщо ж ви не хочете кріпити підставу на болти рекомендуємо придбати ПВХ водонаповнюючу підставку.

Ціна штика з ротором – 840 грн Ціна штика без ротора – 720 грн

Підставка для флагштока штик з РОТОРОМ. З його допомогою флагшток можливо встановити в грунт, пісок або іншу м’яку поверхню, при цьому наявність РОТОРА дозволяє флагштоку з прапором повертатися за напрямком вітру, що в свою чергу не дає перекрутитися прапору навколо флагштока.

Ціна – 1340 грн

Підставка водонаповнюючий контейнер – можлива вага до 20 кг, в залежності від наповнювача. Підходить для будь-яких флагштоків. Його можливо встановити практично на будь-якій поверхні і в будь-яких умовах. Вага підстави від 16-20 кг гарантує стійкість флагштока з прапором.

Ціна – 420 грн

Підставка для збільшення ваги, водонаповнююча . Дозволяє збільшити вагу будь-якого підстави для флагштока встановивши його поверх підстави як залізної плити, хрестоподібної підставки так і водонаповнюючого контейнера, що в свою чергу підвищує стійкість будь-якого флагштока з прапором і його основи.

Ціна – 590 грн

Наявність РОТОРА дозволяє флагштоку з прапором повертатися за напрямком вітру, що в свою чергу не дає перекрутити прапору навколо флагштока.

Друк на віндерах на замовлення
Winder – легкий та мобільний прапор, здатен прикрасити собою будь-яку подію. Він оптимально підходить для розміщення всередині та за межами приміщення. Нанесення зображення, друк на віндері здійснюється переважно з рекламними цілями. Різноманіття моделей за доступною ціною дозволяє обрати мобільний прапор із нанесенням зображення для досягнення обраної мети, в тому числі для демонстрації та реклами: – компанії; – бренду; – торгової марки.
Тканина, що обирається для друку прапору віндер в Пакотек – легка й зносостійка. Одностороннього друку цілком достатньо, щоб отримати гарне зображення, яке буде візуалізуватися з обох сторін.
Для нанесення логотипа та виготовлення мобільних прапорів віндер в Україні часто обирають метод сублімації, що забезпечує високу якість виконання замовлення. В процесі виробництва мобільні прапори Winder підлягають термічній обробці по краях. Їх підгинають та підшивають, щоб убезпечити тканину від розпускання. Для додаткового укріплення може використовуватися стрічка, прошита по всьому периметру.

Друк на прапорах віндер: переваги використання

Чому послуга «Друк на віндерах» користується значним попитом? Замовник за цілком прийнятну ціну отримує рекламний товар з флагштоком, який гарно привертає увагу та добре запам’ятовується. Особливості конструкції роблять Winder помітним, адже навіть під час сильного вітру він не згортається і продовжує виконувати свої функції.
Віндери укомплектовані розбірними флагштоками, які
збираються та розбираються без прикладання значних зусиль. Зважаючи на це, їх легко переносити й транспортувати. Дана конструкція не важка, для її стійкості та надійності достатньо компактної підставки. Віндер з друком від Пакотек призначений для тривалого використання. Він універсальний та добре помітний з далекої відстані. Щоб популяризувати товари, бренд, компанію, оберіть друк на мобільних прапорах віндер. Для цього визначтеся з розміром та конструкцією прапора і натисніть «Замовити». Менеджер зв’яжеться з вами, щоб дізнатися подробиці та узгодити час виконання роботи.
Друк на віндерах – спосіб, що дозволяє отримати якісний, динамічний і компактний продукт для презентації та рекламних цілей без надмірних витрат. Сучасне обладнання та безпечні матеріали, а також професіоналізм виконавців – запорука отримання ідеального результату. Зробіть замовлення і, ви переконаєтеся в цьому!