fbpx

Рулонний DTF друк

Рулонний DTF друк
20 Листопада, 2023 admin
DTF (Direct-to-Film) друк здійснюється на спеціальному принтері, який друкує зображення на плівці. Після друку плівка розміщується на поверхні текстилю, а потім обробляється термопресом, де під впливом температури і тиску фарба з плівки переноситься на тканину, створюючи яскраве і довговічне зображення.
DTF друк підходить для різних тиражів від одного екземпляру до серійного виробництва. Ця технологія дає можливість швидко виготовляти невеликі партії продукції з високою якістю друку на різних типах текстилю, таких як футболки, світшоти, кепки тощо.
За допомогою DTF друку можна надрукувати різноманітні дизайни, фотографії, логотипи та інші графічні зображення на текстильних виробах. Ця технологія дозволяє отримати яскраві, деталізовані та стійкі до стирання зображення на різних типах тканин, що робить її популярною серед виробників одягу, сувенірної продукції та інших текстильних виробів.

Для яких зображень підходить:

 • Фото 
 • Повнокольорові зображення
 • Зображення із дрібними деталями
 • Емблеми
 • Логотипи
 • Бірки
Гарантія: 30-40 циклів прання

Переваги DTF цифрового друку:

 • Замовлення від 1 шт
 • Друк на готовий виробтах у важкодоступних місцях і на кроях
 • Яскравий і стійкий друк на будь-яких текстильних матеріалах, таких як: коттон, нейлон, поліестер, фліс або інші синтетичні матеріали
 • Низька ціна. Економний вид друку, особливо при великих тиражах
 • Чорнило безпечне для здоров’я і не токсичне.

На яких частинах одягу можна друкувати:

 • груди
 • спина
 • рукав
 • бокові шви
 • бірка

Основні розміри нанесення:

 • А6, А5, А4, А3, А3+, А2
A6
A5
A4
A3
A3
A2
Вартість друку DTF на готові вироби, мінімальне замовлення від 1 шт
Формат / тираж 50 шт 100 шт 250 шт 500 шт
А6 (100*150 мм) 33 30 28 25
А5 (150*210 мм) 48 40 38 35
А4 (210*300 мм) 70 65 60 55
А3 ( 300*410 мм) 135 130 120 110

* Для розрахунку вартості друку Вашого тиражу будь ласка, звертайтеся до Вашого менеджера.

Пропозиція для Рекламних агентств, Друкарень та швейних цехів і всіх у кого є термопрес.

Вартість DTF друку в РУЛОН, ширина друку 58 см
до 1 мп від 1 -20 мп від 20 мп від 50 мп
Мінімальне замовлення 200 грн 400 350 320 280

Вимоги до файлів для друку

Файли повинні мати достатньо високу роздільну здатність (300 dpi або більше) для забезпечення якісного друку. Це особливо важливо для деталізованих зображень. Мінімально допустима роздільна здатність 150 dpi.
Файли приймаються у форматах для векторних зображень: PDF, EPS, CDR, AI
Файли приймаються у форматах для растрових зображень: TIF, JPG, PNG, PDF, PSD, EPS, CDR, AI
Файл має бути без лишніх/додаткових шарів. Суто прозорий фон. Напівпрозорість заборонена.
Зображення мають бути в розмірі (1:1). Колір для растрових та векторних зображень переведений в CMYK або RGB.
DTF друк на одязі: термонаклейки та термоаплікації
Технологія DTF друку – інноваційне рішення, що перевернуло світ текстилю. В Пакотек вона успішно використовується для перенесення на одяг яскравих принтів та зображень з високим рівнем деталізації. Що являє собою DTF друк? Які його особливості? Це процес, що передбачає перенесення зображень на плівку. Після цього, зазвичай, під впливом тиску й температури вони успішно «видруковуються» на одязі – кепках, футболках та інших виробах. Яке обладнання застосовується в процесі? Стандартний набір включає:
– DTF-принтер;
– термопрес;
– різні витратні матеріали, в першу чергу – чорнила.
Для автоматизації процесу успішно використовуються DTF-комплекси. Вони самостійно розмотують плівку, наносять клей, а потім змотують рулони. Обладнання працює цілком автономно й не потребує стороннього втручання. DTF друк отримав прихильність професіоналів з компанії Пакотек, які не бояться навіть складних завдань та завжди дають гідну оцінку сучасним технологіям. DTF приваблює:
– високими виробничими характеристиками;
– екологічністю, адже в процесі застосовуються фарби, створені на водній основі;
– можливістю реалізації цікавих ідей на будь-яких типах тканин;
– друком повнокольорових зображень, навіть зі складними переходами;
– відсутністю необхідності використання праймера;
– створенням зображень, які не вигорають під впливом сонячних променів та витримують довготривалу експлуатацію.

DTF друк: секрет актуальності

Чому замовляють одяг з DTF друком? Причини можуть бути різні, наприклад, замовнику важливо отримати партію футболок в максимально стислі строки. Дана технологія дійсно дозволяє оперативно нанести зображення на текстиль. Це суттєва перевага для бізнесу. Більш того, малюнки успішно друкуються на тканинах будь-якого типу: – синтетичних; – натуральних; – змішаних. Зображення можна нанести на бавовняні, джинсові, шкіряні та інші вироби. Форма практично не має значення. Звісно, щоб досягти гарного результату, виконавець повинен бути професіоналом, адже саме від його навичок та умінь залежить якість перенесення малюнків і принтів на одяг, проте в Пакотек працюють саме такі фахівці. Це унікальна можливість задовольнити потреби кожного потенційного замовника, який бажає замовити друк на текстилі з доставкою виробів по Україні. Чи мав би DTF друк попит, аби не його висока деталізація? Можливо, але саме завдяки їй всі кольори та відтінки, переходи, лінії та найменші елементи відображаються дуже чітко. Зображення друкуються з фотографічною точністю, створюючи 3Д-ефекти. Ви будете здивовані кінцевим результатом. Довговічність – саме те, що найбільше цінує замовник друку на футболках, регланах, сумках або інших виробах. Одяг зі слоганом компанії чи її логотипом, який не тріскається, не стирається та не вицвітає – стане відмінним засобом для популяризації та реклами. Що ж до вартості, то звісно, вона залежить безпосередньо від розмірів одягу та партії, складності самого завдання, але Пакотек гарантує, що ціна буде вигідною.

Популярні способи використання DTF друку

Про що мова? Наприклад, про термонаклейки. Вони являють собою зображення, що успішно переносять на одяг за допомогою термопресу. Бувають повноколірними й однотонними. Успішно використовуються для створення унікального і стильного дизайну футболок та регланів. Відмінно підходять для оформлення корпоративного одягу. Ще одним проявом DTF друку є термоаплікація. Вона може мати вигляд логотипу чи будь-якого іншого зображення, що застосовується для подальшого перенесення на текстиль за допомогою тиску й температури. Термоаплікації – міцні й високоякісні. Активно застосовуються в промо-індустрії, часто створюються на замовлення для спортивних команд та привертають увагу організаторів будь-яких заходів. Професіонали надають перевагу DTF друку, бо він відкриває безмежні можливості для виготовлення унікальних текстильних виробів. Це гарний спосіб для втілення креативних рішень та інтеграції стилю в світ одягу. Якщо бажаєте замовити DTF друк на футболках чи інших текстильних виробах з доставкою по Україні, просто заповніть спеціальну форму, щоб розказати про власні потреби та дізнатися ціну виготовлення конкретної партії.

Цим методом друку наносять зображення на

З цим товаром купують

Важливо: немає ідеального способу друку на всі випадки життя. Значення мають: деталі, бюджет, конкретний макет, технічні нюанси. Менеджери компанії Пакотек підберуть технологію друку під Ваше замовлення.

ДІЗНАТИСЯ УМОВИ