fbpx

Цифровий DTG друк

Цифровий DTG друк
13 Лютого, 2022 admin
Прямий друк здійснюється спеціальним текстильним принтером по тканині безпосередньо, звідси і пішла відповідно назва. Такий вид нанесення зображень ідеально підходить для поштучних тиражів, термінового друку принтів на подарунок та інших роздрібних чи корпоративних цілей.
Прямий цифровий друк можна здійснити на наших виробах або своїх виробах, при цьому вміст бавовни повинен містити не менше 80%.
Цей метод друку забезпечить стійкі, ефектні кольорові принти будь-якої складності за низькою ціною та без тривалого очікування.

Для яких зображень підходить:

 • Фото 
 • Повнокольорові зображення 
 • Зображення із дрібними деталями
Гарантія: 70 циклів прання

Переваги прямого цифрового друку:

 • Замовлення від 1 шт
 • Можливість надрукувати терміново – 20-30 хв
 • Принт не відчутний на дотик
 • При друці передаються найдрібніші деталі, тіні, градієнти та кольорові переходи
 • Чорнило безпечне для здоров’я і не токсичне.

На яких частинах одягу можна друкувати:

 • груди
 • спина

Основні розміри нанесення:

 • А6, А5, А4, А3, А3+, А2
A6
A5
A4
A3
A3
A2

Вимоги до файлів для друку

Файли приймаються у форматах для векторних зображень: PDF, EPS, CDR, AI
Файли приймаються у форматах для растрових зображень: TIF, JPG, PNG, PDF, PSD, EPS, CDR, AI
Зображення мають бути в розмірі (1:1). Колір для растрових та векторних зображень переведений в CMYK. Для друку на чорних тканинах, зображення має бути підготовлене без фону.
Прямий цифровий друк в Україні
Прямий цифровий друк є одним із методів нанесення повноколірних зображень на одяг. Сучасна технологія передбачає використання безпечних чорнил на водній основі та текстильного принтера. З її допомогою малюнки, принти та логотипи наносяться максимально точно. За основу для друку можна взяти будь-який одяг із натуральної тканини чи з незначним додаванням синтетичних волокон. Це – переважно трикотажні вироби, які активно використовуються для брендування та реклами, корпоративних цілей.
Прямий цифровий друк – послуга, що має доступну ціну. Вона є ідеальною для друку зображень з невеликими деталями і тонкими лініями. Вартість для споживача є цілком прийнятною, як у випадку замовлення оптом великим тиражем, так і у разі вибору маленької партії чи навіть одиничного замовлення. Одяг, оформлений за допомогою прямого цифрового друку, гарно витримує прання і є дуже комфортним у використанні.

Як замовити прямий цифровий друк від Пакотек

Прямий цифровий друк на футболках, світшотах та регланах дозволяє оформити їх в корпоративному стилі. Такий одяг відмінно підходить для проведення промо-акцій, а також може використовуватися для презенту співробітникам компанії, клієнтам чи партнерам. Що може
бути краще, ніж гарний та корисний подарунок з логотипом фірми. Щоб здійснити замовлення текстильного виробу, варто визначитись з принтом, розміром та моделлю футболки, а також кількістю одиниць. Далі слід натиснути «Замовити» та внести всю необхідну інформацію в спеціальні поля. Менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для оформлення заявки та уточнення деталей. Обирайте послуги від Пакотек за доступною ціною, щоб отримати нанесення зображення на текстильний виріб у максимально стислі терміни.

Чому доцільно замовляти DTG друк?

Цим методом друку наносять зображення на

З цим товаром купують

Важливо: немає ідеального способу друку на всі випадки життя. Значення мають: деталі, бюджет, конкретний макет, технічні нюанси. Менеджери компанії Пакотек підберуть технологію друку під Ваше замовлення.

ДІЗНАТИСЯ УМОВИ