fbpx

ДРУК НА ФУТБОЛКАХ

ДРУК НА ФУТБОЛКАХ
22 Листопада, 2022 admin
Якщо необхідний друк логотипів, зображень або написів на футболках, то наша компанія втілить будь-який Ваш задум або проект у готовий продукт. Ми приймаємо замовлення у будь-якому обсязі – від одиничних замовлень до великих оптових партій.
Друк на футболках здійснюється різними методами друку: Прямий цифровий друк, Термотрансферний друк, Шовкотрафаретний друк та Сублімація. Оптимальний метод друку залежить від замовлення. Наприклад, прямий друк буде оптимальним, якщо принт містить градієнти, півтони, дрібні деталі або фотографії. А шовкографія буде актуальною, якщо тираж від 10 футболок та принт не містить градієнти, півтони чи фотографії.
Ми надаємо безкоштовну консультацію і відповімо на будь-які питання, що Вас цікавлять. Допоможемо з вибором текстилю, виробів, підберемо оптимальний метод друку індивідуально для замовлення футболок, а також безкоштовно доопрацюємо макет при необхідності.

На яких частинах одягу можна друкувати:

  • рукав
  • груди
  • спина
  • збоку (якщо немає шва)
  • всередині (вказати розмір друку)

Основні розміри нанесення:

  • А6, А5, А4, А3
  • інший розмір друку можливий за запитом клієнта
A6
A5
A4
A3
ВАРТІСТЬ ДРУКУ НА ФУТБОЛКАХ, ФОРМАТ ДРУКУ А4, ПЛОЩА ЗАДРУКУ 40-50%
Тираж / колірність 1 колір 2 кольори 3 кольори 4 кольори 5 кольори 6 кольори
50 шт 37 49 59 70 82 94
100 шт 25 32 38 44 52 58
200 шт 23 27 33 39 47 53
* Ціни вказані у грн/шт. при друці на білих футболках. *Друк здійснюємо від 1 шт. Для детального розрахунку зверніться до менеджера.

Кого зацікавить принт на футболках?

Друк на футболках в Україні
Футболка – предмет одягу, що є в гардеробі кожного. Статус, вік, стать – вони не мають значення. Зручні та оригінальні речі незмінно актуальні, тож фотодрук – відмінна можливість отримати їх великою партією. Яка вартість? Ціна на замовлення оптом вас приємно здивує.
Нанесення зображення на текстильні вироби в Україні – послуга, яку обирають підприємства для створення оригінальних речей. Футболка може стати частиною уніформи менеджера, продавця, офісного працівника, співробітника банку тощо. Це гарна реклама для компанії, що робить її відомою. Люди впізнають фірму за логотипом, який легко запам’ятовується, адже завжди на видноті.

Як замовити друк на футболках в Пакотек

Бажаєте замовити футболки з друком? Оберіть модель та колір виробу в каталозі, а також потрібні розміри. Який тираж?
Де бажаєте розмістити зображення? Чи маєте готовий макет або потребуєте його розробки/коригування? Це все має першочергове значення.
Скористайтеся спеціальною формою, щоб залишити заявку. Опишіть наявні потреби та додайте контактну інформацію. Згодом менеджер зв’яжеться з вами для з’ясування деталей. Від виявлених нюансів буде залежати ціна й спосіб реалізації замовлення, наприклад, фотодрук. Ви будете задоволені отриманим результатом!

Що можна надрукувати на футболці. Вартість нанесення зображення

Компанія Пакотек здійснює друк на текстильних виробах. За бажанням клієнта вона може зробити нанесення: – принтів; – логотипів; – написів; – фотографій; – зображень. Обрати футболку для фотодруку ви можете в нашому каталозі. Серед наявного асортименту є одяг для жінок, чоловіків та дітей – з різним дизайном та в різному кольоровому виконанні. Сучасне обладнання дозволяє надрукувати оригінальні принти на бавовняних, синтетичних чи напівсинтетичних
футболках. Вартість друку залежить від розміру партії, забарвлення виробу, а також кількості кольорів на зображенні. Натисніть «Дізнатися ціну», щоб отримати індивідуальний розрахунок. Орієнтуємось на запити клієнта та завжди дотримуємось визначених термінів незважаючи на рівень складності роботи.
Зробивши замовлення на друк футболок з доставкою по Україні, він отримає одяг для ефектного доповнення корпоративного стилю, а також гарно помітний носій для реклами та інформації різного характеру. Брендування текстильних виробів дозволить провести ефективну промо-акцію. Більш того, футболка зі слоганом чи логотипом стане відмінним подарунком для партнерів або співробітників компанії.

З компанією «Пакотек» створити індивідуальний стиль або підкреслити корпоративний імідж просто!

КАТАЛОГ ФУТБОЛОК

Цікавить співпраця? Залишайте заявку! Наші менеджери дадуть Вам відповіді на будь-які питання і допоможуть оформити замовлення.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ