fbpx

Ефективний предмет корпоративного стилю – теплий одяг

Ефективний предмет корпоративного стилю – теплий одяг
8 Лютого, 2023 admin
In Блог
teplyj_odjag

Замислюєтесь над тим, щоб урізноманітнити осінньо-зимовий гардероб своїх працівників? Що ж варто подбати і про те, щоб зробити цей одяг ще й частиною фірмового стилю Вашої компанії.

Як зробити щоденну форму своїх працівників справді частиною фірмового іміджу компанії? Для того, щоб звичайний одяг перетворити в ефективний предмет корпоративного стилю, на нього просто слід нанести Ваш логотип.

Худі, світшоти чи реглани, безрукавки та куртки і навіть шапки, всім цим теплим речам можна надати унікальності завдяки друку чи вишивці логотипу на них.

Теплі курки, жилети чи реглани з логотипом це універсальні речі, які одночасно є хорошим рекламним об’єктом та чудово захищають від негоди. Вони служитимуть не один сезон, тим самим тривалий час транслюватимуть корпоративний стиль.

Завдяки такому одягу, Ви не лише подбаєте про своїх працівників у холодну пору, а й зможете підвищити рівень впізнаваності свого бренду, Ваша команда справлятиме позитивне враження на клієнтів та партнерів.

Команда менеджерів «Пакотек» готова підібрати для Вас саме той варіант теплого одягу, який відмінно відповідатиме усім Вашим потребам, а нанесені логотипи максимально ефективно популяризуватимуть Ваш бренд.