fbpx

Виготовлення шевронів за ескізом замовника – це реальність.

Виготовлення шевронів за ескізом замовника – це реальність.
13 Листопада, 2022 admin
In Блог
photo_2022-11-13_23-16-34

«Чи можна замовити шеврон за моїм ескізом? », – найчастіше питання, яке прилітає нашим менеджерам. Відповідь однозначна – так, можна.

Окрім звичних статутних нашивок наші мужні хлопці та дівчата почали прикрашати свою форму унікальними і напрочуд оригінальними шевронами, декотрі з них зачаровують, а інші можуть добряче налякати.

Наші менеджери прийняли вже десятки запитів, ескіз до якого намальований від руки, складений з кількох різних картинок, склеєний як дитяча аплікація. І всі їх ми втілили у життя.

Так силами фантазії замовників, вмілими діями нашого дизайнера та майстрині машинної вишивки світ побачили унікальні нашивки під назвою «Кошмарики». На початковій стадії була ідея, яку замовниця, дружина українського воїна, втілила олівцем на папері. Перед нами постало завдання зробити цей шеврон і відлякуючим і стриманим одночасно , і ми його виконали.

Ще одне цікаве замовлення прийшло від самих знайоми, і в цьому випадку теж був лише малюнок, який потрібно було вдосконалити на домалювати декотрі деталі. Під час розмови з менеджером замовник кілька разів просив вибачення за нецензурні слова використані у ескізі, але така вже фантазія в цього підрозділу.

Велика кількість запитів від наших клієнтів пов’язані з тваринами. Були і дикі гуси з качками, і бойові зайці, еноти, бобри, милі і не дуже котики, сови, орли, бджоли і панди.  А ще різноманітні варіації черепів, чорти, які запрошують ворога до пекла і навіть міньони.

Всі ці запити ми втілили у життя, і продовжимо це робити таким чином підтримуючи бойовий дух наших військових та волонтерів.