fbpx

Машинна вишивка – послуга, що відповідає потребам сучасності

Машинна вишивка – послуга, що відповідає потребам сучасності
12 Лютого, 2024 admin
In Блог
mahina vushivka2

Як декорувати тканину? Для оздоблення одягу та матеріалів використовують різні способи, в тому числі й вишивку. Минули часи, коли майстриням доводилося з ранку та до самої ночі сидіти з голкою, щоб створити екслюзивну вишивку для оздоблення свого одягу. Дякуючи сучасним вишивальним машинам, цей процес суттєво пришвидчився. Результат же виглядає не гірше, ніж раніше.

Комп’ютерна вишивка – автоматизований процес декорування тканини, переважно текстилю. Іноді з її допомогою оздоблюють шкіряні та хутряні вироби. Перевага сучасних технологій, використаних у даній сфері в тому, що з їхньою допомогою можна запрограмувати найрізноманітніші візерунки. В спеціальні програмі виконавець робіт обирає і колір ниток.

Значна роль у вишиванні відведена для дизайнера, бо саме цей фахівець здійснює розробку формату вишивки, орієнтуючись на конкретний малюнок. Згодом спеціальна програма «малює» слогани, візерунки та логотипи. Файл з алгоритмом нанесення передається до вишивальної машинки. Програма запускається і, вишивання на одязі чи тканинах реалізується в автоматичному режимі. Чи потрібен оператор? Так. Він слідкує за правильністю розміщення матеріалу-основи.

Переваги комп’ютерної вишивки

Вишивальні машини здатні наносити зображення та слогани не лише на трикотаж та натуральне полотно, а й на інші види матеріалів, в тому числі й на шкіру, хутро, махрові вироби, навіть замшу і тюль. Для цього не потрібно виготовляти дорогі трафарети чи матриці, тож від замовлення до отримання вишитого «продукту» минає зовсім мало часу. Сама ж послуга є абсолютно доступною.

Машинна вишивка виконується спеціальними нитками. Це витратні матеріали, що мають широку кольорову гаму. Серед них зустрічають нитки металізовані та флуоресцентні, а також нитки з голографічним ефектом. Вони не втрачають свого забарвлення в процесі експлуатації. Готові вироби – якісні та добротні, а ще, вони оригінальні та креативні. Їхнє об’ємне оформлення завжди привертає увагу.

Вишити можна будь-який малюнок, напис, логотип. Особливо ефектно виглядають нашивки та шеврони. Втім, навіть об’ємні зображення на одязі чи тканині вишиваються дуже швидко. Це ручна вишивка зайняла б кілька місяців, а машинна здатна скоротити цей час у десятки разів. Дана технологія універсальна. Вишивають різні предмети й елементи:

  • светри та футболки;
  • рушники й бейсболки;
  • сувенірну та рекламну продукцію;
  • картини й предмети домашнього вжитку;
  • шеврони та кокарди.

Особливості якісної вишивки

Зображення, вишите на одязі чи тканині, має бути зносостійким та довговічним і не втрачати власних характеристик в процесі експлуатації. Якісно зроблені стібки не «розпускаються». Їх колір залишається яскравим.

Матеріали для машинної вишивки не повинні мати хімічно-шкідливих компонентів, особливо, коли мова йде про дитячий одяг чи білизну. Велика усадка основи – неприпустима, як і перекоси та спотворення нанесених малюнків чи поява нижньої нитки з лицьового боку. Якісно зроблена вишивка не має зайвих нашарувань чи ниток, що стирчать. Їхні краї надійно фіксуються, щоб захистити малюнок від розпускання. Петлі, нерівні краї, розриви основної тканини – не допускаються. Будь-який виріб з партії повинен відповідати еталонному зразку. В іншому разі він вважається браком.

Як доглядати за вишитим одягом

Щоб вироби з вишивкою не втрачали свого вигляду впродовж тривалого часу, варто дотримуватися деяких правил. Почнемо з прання. Його бажано здійснювати вручну в холодній воді чи в пральній машинці (в делікатному режимі з додаванням м’якого миючого засобу). Забороняється використання агресивних миючих засобів та відбілювачів. Сушіння варто проводити природним шляхом, уникаючи прямих сонячних променів та використання нагрівальних приладів. Прасують вишитий одяг з внутрішньої сторони, не проводячи безпосередньо по вишивці, щоб випадково не пошкодити нитки.

Як зберігати вишитий одяг? В сухому місці. Надмірна вологість, як і пряме сонячне проміння, можуть йому нашкодити. Бажано використовувати спеціальні вішалки. Уникайте контакту вишивки з грубими поверхнями та гострими предметами, щоб запобігти пошкодженням. Дотримуючись цих порад, ви забезпечите довговічність та збережете вишуканий вигляд одягу на довгі роки.

Вишивка від компанії Пакотек

Якщо шукаєте спосіб, щоб нанести на одяг логотипи чи інші невеликі зображення, замовляйте вишивку на текстилі. Це оригінальний і сучасний спосіб для брендування та реклами. Декоровані вироби виглядатимуть солідно й престижно. Вони якісні, як і вишивка шевронів.

Сучасне обладнання, що використовує компанія Пакотек, відтворить на одязі зображення будь-якої складності – точно та акуратно. Це гарна можливість втілити в реальність ваші дизайнерські фантазії та отримати оптове замовлення за прийнятною ціною. Вироби, прикрашені машинною вишивкою, виглядають яскраво та оригінально. Об’ємні малюнки завжди привертають увагу.

Замовляйте вишивку логотипів та шевронів від компанії з гарною репутацією. Хоч виробництво територіально розташоване у Львові, та співпрацюємо з клієнтами з усієї України. Ми використовуємо якісні матеріали й завжди виконуємо замовлення у визначений час. Якість – гарантована!

mahina vushivka

mahina vushivka