fbpx

Поєднання методів друку на одязі

Поєднання методів друку на одязі
16 Листопада, 2022 admin
In Блог
photo_2022-11-16_14-13-09-2

В будь якої компанії, чи то багатотисячний холдинг, чи невелике локальне підприємство, рано чи пізно виникає потреба у створенні ділового іміджу своїх працівників. Важливу роль у цьому процесі відіграє корпоративний стиль. Робочий одяг з фірмовою символікою вирізняє Вашу компанію серед конкурентів, і дає вашим працівникам відчути себе частиною єдиного механізму.

Сьогодні познайомимо Вас з однією з таких компаній, яка не лише подбала про корпоративний стиль своїх працівників, а й про їх патріотичний дух. Компанія BALEX – це харківська група компаній, до складу якої входять сім торгових марок. Всупереч планів російського агресора, компанія продовжують працювати задля нашої держави та виконувати свою місію.

В цьому замовленні поєднались одразу три види нанесення на тканину: шовкотрафаретний друк, прямий цифровий друк та термотрансфер.

Отож, по порядку.

Футболки з логотипом та патріотичним слоганом виконані методом шовкотрафаретного друку у поєднанні з прямим цифровим друком. Загальний тираж становив 158 шт., для замовлення ми використали футболки зі 100% бавовни щільністю 155 г/м2. З такою основою приємно та зручно працювати, а друк виходить якісним.

Шокотрафаретий друк робить великотиражні замовлення більш доступними, але є обмеженим у кількості кольорів, проте тут нам на допомогу прийшов прямий цифровий друк, який з легкістю відтворює велику гаму кольорів, тіней та переливів. Зручно, коли можеш запропонувати клієнту різні види нанесення, тим самим задовольнивши максимум його потреб.

А на додачу до футболки кожен працівник отримав кепку з логотипом виконаним методом термопереносу.

І найкращий комплімент для наших майстрів – клієнт звернувся із повторним замовленням!